Paieška

Skambinkite: 
Mus rasite: 

 

UAB „Europadangos“

 

 

APIE MUS
 
Esame stabili ir nepriklausoma kompanija, dirbanti nuo 2004 metų spalio 1dienos, turime didelę patirtį!
EUROPADANGOS - tai teisingai organizuotas nepriklausomas autoservisas, išsiskiriantis aukšto lygio saugumu, profesionalia bei kokybiška įranga, atliktų darbų garantija. Čia profesionalūs kvalifikuoti darbuotojai ir priimtinos paslaugų kainos. Aptarnavimo lygis mūsų servise aukštesnis nei įprastuoses “garažiniuose” servisuose.
 
Jeigu jūs turite plačiai paplitusios markės automobilį, galite drąsiai remontuoti pas mus, plačiai profiliuotose autodirbtuvėse.
 
Mūsų techninio aptarnavimo autoservisas, užsiimantis automobilių remontu, specializuojasi labai plataus diapazono įvairių markių ir modelių serijos automobiliais. Turime šiuolaikinę įrangą ir instrumentus, leidžiandčius tiksliai atlikti automobilių gedimų diagnostiką, taip pat padaryti būtiną sureguliavimą bei automobilio remontą.
 
Autoservisas yra didelis centras savo plotu - vykdome darbus nuo ratų remonto iki kompiuterinės diagnostikos.
 
Turime platų asortimentą parduodamų padangų. Tiekiame atsargines dalis įvairiems automobilių modeliams.
 
Pakeisime automobilio variklio tepalus, atliksime elektroninių blokų kompiuterinę diagnostiką, užmontuosime padangas arba atliksime kompiuterinę ratų suvedimo diagnostiką ir reguliaciją. Kvalifikuotai remontojame automobilių kondicionierius, atliekame autokondicionieriaus nutekėjimo diagnostiką ir pripildome freonu. Yra galimybė klientui asmeniškai kontroliuoti remonto eigą, išankstinio užrašymo patogumas reikiamai dienai ir laikui. Pastoviems klientams darome nuolaidas.
 
Esame orientuoti į individualų bendravimą su kiekvienu klientu, ar tai būtų juridinis, ar privatus automobilio savininkas. Kiekvieną dieną mes tobuliname mūsų kliento aptarnavimo technologiją ir tikimės, kad nenuviliame automobilių savininkų, kurie pasitiki mūsu profesionalumu.
 
MŪSŲ PRIVALUMAI:
 
KOKYBĖ - kultūringumas, draugiškumas ir komandinis personalo darbas patenkinant kliento poreikius.
 
GREITIS - operatyvus užsakymų atlikimas.
 
ĮSIPAREIGOJIMAS - besąlygiškas pažadų išpildymas.
 
LANKSTUMAS - individualių kliento poreikių patenkinimas, prisitaikymas prie situacijos, patogios klientui.
 
IŠLAIDOS - paslaugų teikimas kuo mažesnėmis išlaidomis.
 
KVIEČIAME PAS MUS DIRBTI
 
Ieškome autošaltkalvių, automechanikų ir autoelektrikų.
 
smart foreash